Holiday in the CR:CZeCOTTourmapsEast BohemiaUNESCOCzech inspirationTimetablesGEOFUN

(4 Domy)
bungalows, cottage / chalet for rent

(4 Domy)

Dolní Morava 60

(Sruby Větrný Vrch)
cottage settlement

(Sruby Větrný Vrch)

48, Dolní Morava

bungalows

Tree houses Sněžník

Dolní Morava


Events

(Mamutíkův lyžařský závod pro nejmenší)

Resort Dolní Morava (Dolní Morava)

Thu 1/26/2022
Thu 2/2/2022
Thu 2/9/2022
Thu 2/16/2022
Thu 2/23/2022
Thu 3/2/2022
Thu 3/9/2022

(Večerní výšlap na sněžnicích do oblak)

Trail in the sky (Dolní Morava)

Fri 1/27/2022
Fri 2/3/2022
Fri 2/10/2022
Fri 2/17/2022
Fri 2/24/2022
Fri 3/3/2022
Fri 3/10/2022

(Králické betlémy – historie a současnost)

Municipal museum (Králíky)

Fri 12/9/2021 - Mon 2/27/2022

(Krotitelé duchů: Odkaz)

At the Shooting Range Club (Králíky)

Tue 1/25/2022 16:00

(Pohár Orlických hor 2022)

Dolní Morava

Sat 1/28/2022


Tip for a trip

Trail in the sky

Trail in the sky

55 meter high structure that allows you to view the entire massif of the Králický Sněžník Morava river...