Holiday in the CR:CZeCOTTourmapsEast BohemiaUNESCOCzech inspirationTimetablesGEOFUN

(Turistická ubytovna Falta)
lodging house / hostel

(Turistická ubytovna Falta)

Velké náměstí 272, Králíky

(Apartmány u koupaliště)
lodging house / hostel

(Apartmány u koupaliště)

Karla Čapka 560, Králíky

(Restaurace U nádraží)
lodging house / hostel

(Restaurace U nádraží)

U nádraží 189, Lichkov

(Ubytování Prostřední Lipka)
lodging house / hostel

(Ubytování Prostřední Lipka)

Prostřední Lipka 16, Králíky

(Chata Červený potok)
lodging house / hostel

(Chata Červený potok)

Červený Potok 69, Králíky


Events

(Mamutíkův lyžařský závod pro nejmenší)

Resort Dolní Morava (Dolní Morava)

Thu 1/26/2022
Thu 2/2/2022
Thu 2/9/2022
Thu 2/16/2022
Thu 2/23/2022
Thu 3/2/2022
Thu 3/9/2022

(Večerní výšlap na sněžnicích do oblak)

Trail in the sky (Dolní Morava)

Fri 1/27/2022
Fri 2/3/2022
Fri 2/10/2022
Fri 2/17/2022
Fri 2/24/2022
Fri 3/3/2022
Fri 3/10/2022

(Králické betlémy – historie a současnost)

Municipal museum (Králíky)

Fri 12/9/2021 - Mon 2/27/2022

(Krotitelé duchů: Odkaz)

At the Shooting Range Club (Králíky)

Tue 1/25/2022 16:00

(Pohár Orlických hor 2022)

Dolní Morava

Sat 1/28/2022


Tip for a trip

Petrovičky - viewing point

Petrovičky - viewing point

View of the Kladská basin, the town of Międzylesie and the Králický Sněžník massif.