Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Ubytovací zařízení si můžete vypsat dle jednotlivých kategorií a nebo použít rezervační formulář, pokud již znáte termín požadovaného ubytování.

Rezervace ubytování

Místo:
Odjezd:
Sruby Větrný Vrch
chatová osada

Sruby Větrný Vrch

Slonovy chaty nabízí svým hostům velmi příjemné ubytování hned u lyžařského areálu na Dolní Moravě. Hosté si zde mohou vybrat ze šesti chat typu standard a deluxe. Připojení k internetu je v chatách dostupné prostřednictvím bezdrátové sítě WiFi. Automobily je možné parkovat přímo před objekty.

48, Dolní Morava

4 Domy
bungalovy

4 Domy

4 DOMY nabízejí odpočinek a ubytování v moderních horských chatách s venkovní vířivou vanou Canadian Spa. 4 DOMY jsou svojí nabídkou skvělou volbou pro skupinu 4-6 osob. Soukromí a příjemné prostředí horské chaty, dobrá poloha nedaleko nejlepších sjezdovek v Orlických horách-Resort Dolní Morava se postará o zážitkovou dovolenou celé Vaší rodiny. Našim ubytovaným hostům je v objektu k dispozici venkovní...

Dolní Morava 60

bungalovy

Tree houses Sněžník

Dolní Morava


Akce

Cesta zimou i létem - Mira Dušková

Městské muzeum (Králíky)

út 4.5.2021 - so 29.5.2021

Příměstský tábor: Prázdninové hrátky se zvířátky

ZOO Olomouc (Olomouc), Dům dětí a mládeže Kamarád (Česká Třebová), Křížová hora - rozhledna (Červená Voda), Bruno family park - zábavní centrum (Brno), Pohádková zahrada (Pardubice)

po 2.8.2021 - pá 6.8.2021


Tip na výlet

Kaplička sv. Jana Nepomuckého

Kaplička sv. Jana Nepomuckého

Byla postavena v r. 1777 na paměť morových epidemií.